Akce pod zámkem

Město sem přesunulo většinu kulturních akcí, které se v Břeclavi konají od dubna do října. Jedná se například o Svatováclavské slavnosti, akce pro děti, Otevírání Lichtenštejnských stezek a další.

V blízkém zimním stadionu se koná Memoriál Ivana Hlinky s mezinárodní účastí. Každoročně areál tak navštíví cca 45 tisíc návštěvníků na jednotlivé akce, kterých rok od roku přibývá. Dále se stal celý areál vyhledávanou lokalitou pro místní, kteří zde tráví čas s rodinou a přáteli, nejen o víkendu, ale i v průběhu týdne.   

Zveme Vás na III. zámecké Vánoce ... tentokrát se bude křtít i Průvodce hradu a zámku Břeclav ...

Břec-Cross

03.12.2023

Cyklokros je velice populární a zároveň technicky zajímavá disciplína, kterou buď milujete nebo nenávidíte, nicméně pro rozvoj cyklisty velice důležitá. Na podzim a v zimě žijeme cyklokrosem a pořádáme také jeden překrásný závod v Břeclavi. K tomu také předchází tréninky a kempy zaměřené na zdokonalování motoriky na kole pod vedením zkušeného...

Kotle hoří dál! Už v sobotu 8. října vás čeká pod zámkem 3. ročník pálivých zážitků na festivalu ostrých jídel.

Bohatý kulturní program, tradiční jarmark lidových řemesel, taneční zábava…. Multižánrová přehlídka kapel. Dětský folklorní festival – soutěžní přehlídka, nesoutěžní přehlídka souborů, slavnostní mše v kostele svatého Václava, krojový průvod centrem města a jarmark pod zámkem, hodová zábava pod zámkem s dechovou hudbou.

Sdružení dobrovolných hasičů ve spolupráci s Městským muzeem a galerií Břeclav a Ford Mustang CZ & SK club Vás zvou na akci Veteráni po zámkem.

Zveme vás na louku pod břeclavským zámkem, kde se uskuteční již 11. ročník našeho oblíbeného festivalu minipivovarů.Budete mít možnost ochutnat výběr z moravských, českých i slovenských minipivovarů více či méně známých značek. Degustační přehlídku piv opět doprovodí bohatý hudební program.