Akce pod zámkem

Město sem přesunulo většinu kulturních akcí, které se v Břeclavi konají od dubna do října. Jedná se například o Svatováclavské slavnosti, akce pro děti, Otevírání Lichtenštejnských stezek a další.

V blízkém zimním stadionu se koná Memoriál Ivana Hlinky s mezinárodní účastí. Každoročně areál tak navštíví cca 45 tisíc návštěvníků na jednotlivé akce, kterých rok od roku přibývá. Dále se stal celý areál vyhledávanou lokalitou pro místní, kteří zde tráví čas s rodinou a přáteli, nejen o víkendu, ale i v průběhu týdne.   

Zveme vás na Retro Music Festival 2023 do areálu pod zámkem v Břeclavi. Můžete se těšit na celodenní program s těmi největšími hvězdami 90. let.

Známe jména prvních kapel na ročník 2023 a rovnou vypouštíte ven limitovanou edici nejlevnějších lístků pro naše nejvěrnější fanoušky.

Tajemné zahrady jako z románů existují i v dnešní době. U břeclavského zámku je jedna z nich. Byla sice krapátek zaneřáděná, ale děláme z ní zase příjemný koutek. Naplánovali jsme jarní úklid zeleně, chystání na úpravu trávníku, vyřezávání náletů a podobně. Odpoledne se pak přesuneme do nedalekého brontosauřího sadu za bývalou břeclavskou...

Jednotka Sboru dobrovolných hasičů Stará Břeclav ve spolupráci s Městským muzeem a galerií Břeclav a Ford Mustang CZ & SK club Vás zvou na akci Veteráni po zámkem, která se koná v neděli 4.9.2022 od 10:00 do 14:00 hodin.
Staré a naleštěné auta doplní dobová hudba v podání Melody Gentlemen.
Letošní novinkou budou i auta z klubu Ford...

Festival minipivovarů, který pořádá MMG Břeclav, proběhne stejně jako loni na začátku září. Termín se osvědčil zejména kvůli ideálním teplotám, červenec byl tzv. o dušu...

Vážení diváci,
putovní letní Kino na kolečkách zavítá do Břeclavi a Vy jste zváni do kina pod širým nebem, které uvede v úterý 26. července od cca 21:30 novou českou komedii "Po čem muži touží 2".

Bigbít, folk, cimbálka i alternativa. V srpnu pak zase trochu více jazzu, blues a ethna. Snažíme se stále udržet program pestrý a hlavně objevný. Nezapomínáme ale i na místní muzikanty, které máme rádi. A hlavně se už na ty středy zase dost těšíme!Děkujeme našemu plakátovému kamarádovi za další podařený kousek.